Od slova do stiha, od stiha do sreće

Naši Balončići iz mješovite odgojne skupine vrtića Mahićno sa svojim su roditeljima i odgojiteljicama sudjelovali u izradi zbirke pjesama, brojalica i zagonetki. Domišljate odgojiteljice Anita i Ana osmislile su mnogobrojne pjesmice, brojalice i zagonetke koje su djeca potom ilustrirala. U proces nastajanja zbirke uključili su se i roditelji. Svatko od njih napisao je stihove pjesme kojom je predstavio svoje dijete.
Zahvaljujemo djeci i roditeljima skupine Balončići te odgojiteljicama Ani i Aniti na uloženom trudu!

Zbirku možete preuzeti OVDJE.

Image
Radno vrijeme PON-PET: 05:30-18:00 (vrtić Švarča radi do 21:00)
Broj telefona: 047 659 002
Email: dv4rijeke@vrtic-cetiririjeke.hr
Sjedište: Grge Tuškana 9a , Karlovac (Vrtić Rakovac)
Image
Image

© Dječji vrtić Četiri rijeke Karlovac