Radionice za roditelje

RADIONICE ZA RODITELJE „RASTIMO ZAJEDNO“

Dječji vrtić Četiri rijeke u suradnji s UNICEF-om organizira radionice za roditelje djece najmlađe dobi (do 3 godine) pod nazivom „Rastimo zajedno“.

Biti roditelj jedinstveno je iskustvo, istodobno prekrasno i zahtjevno, lijepo, ali i odgovorno!

Dobar roditelj često se pita:

• postupam li dobro, jesam li prestrog ili preblag, dosljedan ili nedosljedan?
  • što mojem djetetu zaista treba; pružam li mu dovoljno?
  • što činiti da svi u obitelji budemo zadovoljni, da uspješno prevladamo svakodnevne probleme?

Imate li i vi takvih ili sličnih dilema, pozivamo vas da se pridružite našoj grupi „RASTIMO ZAJEDNO“ u kojoj ćemo učiti i rasti zajedno s našom djecom.

Što se radi na radionicama za roditelje „RASTIMO ZAJEDNO“?

• kroz predavanja i vježbe stječu se znanja i vještine za bolji odnos s djetetom
  • kroz razgovor se razmjenjuju iskustva o rješavanju problema s djetetom
  • kroz druženje se postaje sigurniji, jači, samopouzdaniji

Koliko traju radionice za roditelje „RASTIMO ZAJEDNO“?

• 11 susreta po 2 sata, 1 x tjedno

Kada se održavaju radionice i kako se prijaviti?

U pravilu održavamo jedan ili dva ciklusa radionica godišnje (listopad – prosinac i /ili ožujak-svibanj). Mjesec dana prije planiranog početka ciklusa na sve vrtićke objekte i kutiće za roditelje jasličkih i mlađih skupina  postavimo obavijesti o početku radionica, letke za roditelje te upute kako se prijaviti za sudjelovanje.

Radionice su besplatne.