Tjedan održivog razvoja grada Karlovca

Datum: 11/05/2017 Autor: Dječji vrtić Četiri rijeke Kategorija: Novosti 0

DV Švarča (2)

Grad Karlovac je od 2. 5. do 5. 5. 2017. godine obilježio „Tjedan održivog razvoja grada Karlovca“
u okviru kojeg su održane promotivne i edukativne kampanje za širenje svijesti građana, posebice djece,
o mogućnostima korištenja obnovljivih izvora energije i mjera energetske učinkovitosti, te urbane mobilnosti.

Udruga za lokalni razvoj “Turbina promjena” održavala je edukativne radionice u dječijim vrtićima,
djeci predškolskih skupina, kojima smo približili važnost korištenja obnovljivih izvora energije.
Jedan od zadataka radionice bio je izraditi vjetrenjače od papira.

Radionice smo održali u DV Karlovac (Park, Gaza, Grabrik i Novi Centar)  i DV Četiri rijeke (Švarča, Turanj, Banija, Dubovac).

Više o događaju pročitajte na stranici Udruge za lokalni razvoj “Turbina promjena”