Banija

Aktivnost u sklopu Dječjeg tjedna u vrtiću Banija

Datum: 9/10/2016 Autor: Dječji vrtić Četiri rijeke Kategorija: Banija, Novosti, Uncategorized 0

U sklopu dječjeg tjedna od 3. – 7. Listopada, skupina „Iskrice“, dječjeg vrtića „Banija“ provela je niz aktivnosti

Djeca su u suradnji odgojitelja izradila plakat „Ljubav djeci prije svega“  sa svojim porukama odraslima i zastavu na istu temu.
Tako je u suradnji s roditeljima djeci približena bajka „Trnoružica“ u kojoj su sama djeca bila aktivni sudionici.
Kroz različite „radne listiće“ majka dječaka iz skupine, profesorica matematike, upoznala je djecu sa elementima male matematike, kroz brojanje do 5 i geometrijske oblike: kvadar, trokut krug.
Majka dječaka iz skupine, profesorica njemačkog jezika, pokušala je djeci približiti strani jezik kroz pjesmicu „Ein, zwei, polizei“