Banija

Ljetovanje u hostelu “Selce”

Datum: 15/07/2016 Autor: Dječji vrtić Četiri rijeke Kategorija: Banija, Dubovac, Novosti, Rakovac, Švarča, Turanj 0

Ljetovanje djece u Selcu u razdoblju od 14.6.2016.-20.6.2016. bilo je popraćeno raznim i zanimljivim aktivnostima.
Dan smo započinjali jutarnjom tjelovježbom ispred hostela, a zatim nakon doručka odlazili na plažu gdje smo uživali u morskim radostima (kupanju, plivanju, igri na vodi, skokovima sa mola).

Posjetili smo Aquarium Crikvenica gdje smo vidjeli različite vrste morskih riba, rakova i hobotnica, što je na djecu ostavilo osobit dojam.
Za svu djecu koja su imala rođendan u vrijeme ljetovanja, organizirana je mala rođendanska proslava uz rođendanske torte za slavljenike kojima smo se naravno svi zasladili.
Uživali smo u panoramskoj vožnji brodom “Mali Marino”, od Selca do Crikvenice i natrag, te se zabavljali uz ples i glazbu.
Nakon popodnevnog kupanja i večere šetali smo do Selca ili pak uživali u discu ispred hostela.
Naravno da smo srčano pratili naše nogometaše na Europskom prvenstvu u nogometu, te strastveno navijali svim mogućim popratnim rekvizitima na crveno-bijele kockice.
Za uspomenu na ljetovanje svakom djetetu dodijeljena je diploma za plivanje, početno plivanje ili igru u vodi a kući smo se vratili veseli i sretni sa nekim sklopljenim novim prijateljstvima ali i novim ljubavima.