May2016

Poziv za upis djece u program predškole i poludnevni program Dječjih vrtića grada Karlovca

Datum: 25/05/2016 Autor: Dječji vrtić Četiri rijeke Kategorija: Novosti, Upisi/Ispisi 0

Program predškole obvezan je za svu djecu u godini prije polaska u osnovnu školu koja nisu obuhvaćena redovitim programom predškolskog odgoja u dječjem vrtiću. Poludnevni program- provodi se za djecu od navršene tri do šest godina života (za djecu koja nisu školski obveznici od 1. rujna 2017. g.).

Pročitajte više

Prijedlog liste reda prvenstva upisa u dječje vrtiće Grada Karlovca za pedagošku godinu 2016./2017.

Datum: 20/05/2016 Autor: Dječji vrtić Četiri rijeke Kategorija: Novosti, Upisi/Ispisi 0

Objavljujemo Prijedlog liste reda prvenstva upisa u dječje vrtiće Grada Karlovca

Ispis djeteta

Datum: 16/05/2016 Autor: Dječji vrtić Četiri rijeke Kategorija: Ispis djeteta 0