POZIV ZA UPIS DJECE U PROGRAM PREDŠKOLE DJEČJIH VRTIĆA GRADA KARLOVCA ZA 2019./2020. PEDAGOŠKU GODINU

Na temelju članka 1.a i članka 23 a. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/97, 107/07, 94/13) i Opće uredbe o zaštiti podataka Dječji vrtić Karlovac i Dječji vrtić Četiri rijeke objavljuju

POZIV ZA UPIS DJECE U PROGRAM PREDŠKOLE
DJEČJIH VRTIĆA GRADA KARLOVCA
ZA 2019./2020. PEDAGOŠKU GODINU

Program predškole obvezan je za svu djecu u godini prije polaska u osnovnu školu koja nisu obuhvaćena redovitim programom predškolskog odgoja u dječjem vrtiću.

OBRAZAC ZAHTJEVA ZA UPIS PREUZMITE NA MREŽNIM STRANICAMA DJEČJIH VRTIĆA: www.vrtic-karlovac.hr, www.vrtic-cetiririjeke.hr, MREŽNOJ STRANICI GRADA KARLOVCA: www.karlovac.hr ILI OSOBNO U TAJNIŠTVU OBA VRTIĆA.

Cijeli dokument možete preuzeti ovdje

Obrazac zahtjeva za upis djeteta preuzmite ovdje